Gala Konsultantów Ślubnych Odbieramy certyfikat wśród najlepszych!

To był zdecydowanie wyjątkowy wieczór z najzdolniejszymi ludźmi w branży ślubnej w Polsce. Tej aury jaka towarzyszyła na uroczystej Gali Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych nie da się opisać słowami. Klimat na Zamku Gniew przypominał ten z Oskarowej nocy – błysk fleszy, zapierająca dech w piersiach scena, gustowne kreacje wieczorowe, uroczysta kolacja i godziny rozmów z fachowcami wyznaczającymi trendy ślubne w Polsce.

A WIĘC CHWALIMY SIĘ!

Do grona rodzynków ślubnych dołączyliśmy również my i zostaliśmy uhonorowani certyfikatem świadczącym o jakości naszych usług filmu ślubnego.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia i tym samym dali nam ogromny power, aby w roku 2019 podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej! Szczególne ukłony należą się agencji ślubnej „Spinki”, z którymi współtworzyliśmy niesamowite projekty w roku ubiegłym i spotkamy się ponownie w tym sezonie. Filmy z tej współpracy możecie obejrzeć klikając TUTAJ (Dworek w Szczawnicy) oraz TUTAJ (ślub z plenerem w Wenecji). Ale to nie wszystko! Jeszcze przed Galą zaufały nam również weddingplannerki z „Wytwórni Ślubów”, dla których wykonamy film w dwóch bajecznych lokalizacjach w sierpniu. Będzie ślub plenerowy przed pałacem, będzie również ślub na zamku. Czad, co nie?

ALE CHWILA… POLUBILIŚCIE JUŻ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE?

Jeśli nie to obserwujcie @feel8studio jak najszybciej, bo oprócz ślubów w Polsce zabierzemy Was na ceremonię ślubną w Chicago, Niemczech i Monte Carlo! Tak, dobrze czytacie ślub w królestwie rajdów samochodowych przygotowuje agencja „Organza”. Przed ołtarzem w roku 2019 stanie również nasza Para, której filmowaliśmy zaręczyny w Dubaju, pamiętacie TEN FILM?. Swoje przyjęcie weselne przygotowują w pięknym pałacu, a na sesję plenerową mamy już bilety do Hiszpanii! Będzie też po raz trzeci Dubaj i jeszcze jeden ślub na włoskiej ziemi, ale nie wyłożymy tak szybko kawy na ławę tylko z tym newsem poczekacie. Dreszczyk emocji być musi.
Wracając jednak do Gali PSKŚ. Nie ma nic fajniejszego, niż otrzymać zaproszenie na tak wspaniałe wydarzenie i odebrać certyfikat z rąk prezesa zarządu PSKŚ Kasi Bugaj, właścicielki agencji „Raz w Życiu”, a na deser przybić sobie piąteczkę z wiecznie uśmiechniętym Gabrielem z „Gustowne Wesele”. Podczas pracy w dniu ślubu dla swoich Klientów nigdy nie mamy czasu na spokojne branżowe rozmowy i wymianę doświadczeń. Dzięki Gali każdy mógł nie tylko osobiście spotkać ludzi, którzy są dla niego samego autorytetem, ale też miło spędzić czas. Fajerwerki, gigantyczny tort, pokaz malowania na szkle i ogniste kolorowe drinki też się znalazły! Zapraszamy do obejrzenia pozostałych fotografii z tego wydarzenia, które genialnie uwieczniło Jamstudio i Yellowphoto, a wszystkich narzeczonych zachęcamy do skorzystania z usług konsultanta ślubnego, który sprawi że Wasze wesele będzie wizualnym rajem dla oczu!

Tagi

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.