Dworek Gościnny Karina & Jakub

SZMARAGDOWY ŚLUB W PIENINACH

Malownicze góry i pagórki. Wesele w Pieninach to najlepszy powód, by wykorzystać ujęcia z drona do prezentacji piękna okolicy, w jakiej odbywa się to wydarzenie. Małopolska jest szczególnie urodziwa w naszych teledyskach ślubnych. Zobaczcie, jak udało się nam pokazać szmaragdowo-złoty ślub Kariny i Jakuba.
Zorganizować wesele w dwa miesiące – czy to w ogóle jest możliwe? Do tego wesele, które olśniewa w każdym szczególe, dopracowane do perfekcji. „Wszystko da się zrobić!” – cytujemy konsultantkę ślubną Agatę z Agencji ślubnej Spinki, odpowiedzialną za przygotowanie tego najważniejszego dnia w życiu Kariny i Jakuba. Niedowiarkom prezentujemy nasz teledysk ślubny, pokazujący jak klimatyczny był ten ślub i przyjęcie weselne w górach, a konkretniej w Szczawnicy.

Przy okazji nagrywania filmu ślubnego, odwiedziliśmy kilka pięknych miejsc. Pomimo, że Pan Młody pochodzi z okolicy Nowego Sącza przygotowania do ślubu odbywały się w pięciogwiazdkowym hotelu Modrzewie Park Hotel w luksusowym apartamencie. Wszystko po to, by jak najbardziej zminimalizować stres i trasę na dojazdy. Przyjęcie weselne natomiast miało miejsce w luksusowym Dworku Gościnnym w Szczawnicy.

Pomysłem na oprawę i styl tego dnia była kombinacja kolorów złotego i szmaragdowego oraz dekoracja światłem sali weselnej. Złoto to symbol doskonałości, a szlachetny zielony szmaragd – piękna i miłości. Złoto i szmaragd były również dopełnieniem industrialnych dekoracji ślubnych z firmy BeDeko, których widok wzruszył do łez Pannę Młodą. Szmaragdowo-złote były nawet kuleczki z białej czekolady jako niespodzianka dla gości. Sala zaś oświetlona punktowo, zarazem bardzo klimatycznie pod film ślubny i niepowtarzalne zdjęcia.

Elegancję i szyk tego błyskawicznie zorganizowanego wesela nadawały szczegóły, które nasze wprawne oczy kamerzystów wychwyciły i uwieczniły w zwiastunie ślubnym. Panna Młoda Karina zaprezentowała się w pełnej prostoty i klasy sukni projektu Violi Piekut, dobierając do tego buty marki Valentino.

Słodkie stoły są oddzielnym tematem weselnym, bo te naprawdę pomysłowe, wyglądają jak dzieło sztuki cukierniczej i gotowa scenografia do sesji. I tym razem mieliśmy co podziwiać. Candy bar z cukierni Sądeckiej zachwycił nie tylko gości, ale także nas  – filmowców ślubnych z bardzo często luksusowych wesel. Widzieliśmy już wiele, ale potrafimy nadal rozpłynąć się nad czymś oryginalnym. Kilkupiętrowy tort weselny był romantycznym punktem całego wieczoru.

Za klimat ślubu i wesela z klasą w bajkowej scenerii, odpowiadał niewątpliwie stylowy Dworek Gościnny, pod który Para Młoda podjechała zabytkowym (szmaragdowym) Mercedesem. Z tak dopracowanego ślubu przez weddingplannera, nie mogło powstać również nic innego, jak elegancki film ślubny z dynamicznymi scenami zabawy na parkiecie. O taneczny klimat zadbał zespół Papaja Cover Band.

Takimi realizacjami chcemy udowadniać, że zasłużenie zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych za wysoką jakość usług filmu ślubnego.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.