O nas

SŁOWO O ARTYSTACH

Zawsze mieliśmy dar do tworzenia rzeczy pięknych. Talent ten postanowiliśmy rozwijać tworząc Feel 8 Studio, markę oferującą ponadczasowe filmy i zdjęcia ślubne. Odwiedziliśmy już kilka kontynentów świata dokumentując miłość. Do współpracy zapraszają nas topowi Wedding Plannerzy, a nasze prace nie tylko ślubne, oglądać można w wielu portalach i telewizjach śniadaniowych. Wśród grona naszych Klientów znajdują się też osoby znaneze świata medialnego m.in. mistrz świata w skokach narciarskich Kamil Stoch, czy wicemistrz świata w konkursie kulinarnym San Pellegrinow Mediolanie, Marcin Popielarz. Jesteśmy ekspertami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się na szkoleniach dla osób rozpoczynających swoją przygodę z branżą ślubną. Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy certyfikat od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych gwarantujący jakość świadczonych usług. Mamy za sobą piękne projekty w Nowym Jorku, Monte Carlo, Californii, Dubaju, Hiszpanii, oraz event’y prowadzone przez osobowości polityki czy gwiazdy show biznesu jak Andrzej Grabowski czy Barbara Kurdej-Szatan. Fascynacja sztuką filmową sprawiła, że od kilku lat stawiamy też kroki w kinie niezależnym, będąc nagradzanymi osobami na polskich festiwalach filmowych.

GDY ODKŁADAMY APARAT

Żyjemy z dala od centrum miasta, ciesząc się pięknym widokiem z okna wprost na góry. Nasz własny ślub mamy już za sobą, wkrótce też będziemy szczęśliwymi rodzicami. Gdy pada deszcz lubimy dobrą książkę, seriale na Netflix i grę w bilard. Dbamy o to, by nigdy nie zapominać o wyszukanej kolacji po ciężkim dniu pracy. Kochamy owoce morza, w szczególności krewetki i mule w połączeniu z dobrym rocznikiem włoskiego wina. Uwielbiamy podróże samolotem, błyszczące w słońcu liście palmy, stylowe wnętrza i suflet czekoladowy. Poznajmy się na Instagramie!

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.