Pałac Goetz Katarzyna & Konrad

LUKSUSOWY ŚLUB W ANGIELSKIM STYLUZ PRZYJĘCIEM W PRYWATNYM PAŁACU

Są takie śluby i wesela, które wyglądają jak ze snu. A my mamy szczęście je nagrywać.  Tym razem udaliśmy się do angielskiej bajki. Wydawać by się mogło, że miejsca jak Pałac Goetzów istnieją tylko w opowieściach o księżniczkach i rycerzach na białym koniu. Na szczęście, są jak najbardziej realne. Elegancki pałac w Brzesku pod Krakowem to wymarzone miejsce na ślub i wesele w klasycznym, a w tym wypadku – brytyjskim wydaniu. Tam powstał właśnie jeden z naszych najlepszych teledysków ślubnych.
Mieliśmy niebywałą przyjemność uwieczniać zaślubiny i przyjęcie weselne Kasi i Konrada. Oboje mieszkają na stałe w Londynie, dlatego konwencja wydarzenia przybrała naturalnie angielską formę. Pałac Goetza w Brzesku, dawna siedziba Goetzów Okocimskich, jest wymarzonym miejscem na śluby w królewskim, luksusowym stylu. Neobarokowa architektura obiektu, aranżacja wnętrz i rozległy ogród, do złudzenia przypominają rezydencje europejskich arystokratów.

Uroczysta ceremonia ślubna Kasi i Konrada, odbyła się w prywatnej kaplicy pałacowej. Kasia zaprezentowała się w olśniewającej sukni ślubnej projektu Justina Alexandra i biżuterii Tiffaniego. Pierwsze spotkanie Młodych tego dnia, tzw. firstlook, było niezwykle poruszającym momentem. Wymiana zachwyconych spojrzeń, ciarki na skórze. To w końcu ich najważniejszy dzień w ich życiu. Do ołtarza Kasię prowadził jej ojciec, oddając córkę w ręce ukochanego. Flower girls – dziewczynki ubrane w białe sukienki, sypiące kwiatki na wejście do kościoła, to kolejny zwyczaj z angielskich klasyków ślubnych.

Uroczysty orszak druhen i drużbantów towarzyszył Młodej Parze podczas wejścia na salę weselną. Aby tradycji stało się zadość, siedem druhen ubranych było w identyczne suknie w kolorze fuksji. Na naszym teledysku ślubnym można wychwycić wiele innych akcentów w różowym kolorze: skarpetki Panów, wstążki na sukienkach flower girls, muszki, dekoracja sali, kwiaty, ozdoby na torcie itd.  Jest to przemyślana klamra, barwny motyw przewodni wesela. Róż to kolor szczęścia i radości, więc niech w ich życiu na stałe gości!

Zwyczaj wzruszających i jednocześnie zabawnych przemówień (weddingspeeches), jakie wielu z nas kojarzy z angielskich filmów np. „Cztery wesela i pogrzeb”, był ważnym punktem programu także na weselu Kasi i Konrada. Kwartet smyczkowy przygrywający podczas życzeń dodawał elegancji i podkreślał dystyngowany styl tego luksusowego wesela w pałacu (polishluxurywedding).


ANGIELSKI DRESS CODE I BOGACTWO DEKORACJI

Jako filmowcy ślubni doceniamy nietuzinkowe dekoracje w naszych teledyskach ślubnych. Na tym międzynarodowym weselu były dopracowane w szczególe, inspirowane ślubami w Londynie. O majestatyczną oprawę zadbała firma Rock &Flowers. Okrągłe stoły wyglądały szykownie ze srebrnymi podtalerzami i eleganckimi serwetami. Obok nich srebrzyste krzesła chiavari, świece i bogate kompozycje kwiatowe. Jak to w brytyjskich kręgach, nie zabrakło odpowiadającemu okazji dresscodu. Nasza kamera wychwyciła eleganckie nakrycia głowy: kapelusze, toczki i fascynatory, długie suknie i sznury pereł u Pań. U Panów zaś surduty, kamizelki, muszki, kwiaty w butonierkach.

O wyśmienitą zabawę weselną zadbał zespół M-Art Band. Zobaczcie sami, jak to wszystko wyglądało. Brawa należą się Pannie Młodej, jej siostrze i mamie, które niczym profesjonalna agencja ślubna, same zorganizowały wszystko punkt po punkcie. Nic dodać, nic ująć. Po prostu… amazing!

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.