Monte Carlo Anna & Mateusz

Zapraszamy do obejrzenia filmowej opowieści z unikatowego ślubu we francuskiej wiosce Èze. Młoda Para celebrowała swoją miłość w Zamku Złotej Kozy „Château de la Chèvred’Or” z którego roztacza się nieziemski widok na Lazurowe Wybrzeże pełne jachtów. Dziś to jedna z najbardziej luksusowych rezydencji na świecie, którą odwiedzają wpływowi ludzie na ziemi jak np. prezydent Barack Obama, a dawniej pod jej wzgórzami swoje scenariusze pisał Walt Disney. I tym razem ślub, który uwieczniliśmy był jak z bajki! Nasze serce skradła sceneria na przygotowania Pary Młodej, oraz ceremonia ślubna na której nie zabrakło łez podczas czytania listów miłosnych. Takie śluby lubimy najbardziej!

Po gratulacjach złożonych na ręce Pary Młodej przez najbliższych, w upalnym słońcu na zboczach wzgórza Chèvred’Or odbył się cotail, po którym wszyscy goście udali się na uroczystą kolację do Monte Carlo.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.