Powiedz tak w Dubaju Zaręczyny marzeń w arabskim kraju.

Zaręczyny i ślub w Dubaju. Brzmi jak sen, prawda? Okazuje się, że ten luksus przyciąga coraz więcej par, które szukają niestandardowego pomysłu na oprawę swojej miłości. Bo Dubaj jest jak szlachetna rama do obrazu. Jego treścią – miłość oczywiście!
Nie da się opowiedzieć emocji i przeżyć. Dlatego mamy trudne zadanie. Bo jak Wam opisać to, czego doświadczyliśmy podczas naszej filmowej przygody? Prezentowany materiał z zaręczyn w Dubaju jest świadectwem naprawdę niesamowitych chwil. My tylko użyliśmy naszych umiejętności, by je sportretować.
 
W to nieziemskie miejsce udaliśmy się razem z Fatimą i Grzegorzem, którzy żyją w Hiszpanii, ale swoją miłość chcieli sfilmować w jednym z najnowocześniejszych miast świata. Kraj arabski nie był przypadkowy. Rodzime korzenie Fatimy sięgają Bagdadu. Dziewczyna jest nie tylko istnym wulkanem energii, ale i kobietą sukcesu. Swoje urodziny świętowała właśnie w Dubaju – mieście, w którym na każdym kroku przeciera się oczy ze zdumienia. Ten wybór można potraktować symbolicznie: bajeczna metropolia, która „wystrzeliła” niczym źródło na pustyni. Zbudowana całkowicie od zera. Podobnie jak uczucie między dwojgiem ludzi, które buduje się od podstaw.
 
Prezentowana realizacja filmowa, którą mieliśmy przyjemność stworzyć, opowiada o spełnionych marzeniach, niestandardowym pomyśle na zaręczyny. Oto Grzegorz, zabójczo zakochany w Fatimie, zabiera ją do miejsca jak ze snu. Z dala od codziennego zabiegania, gdzie czas nie przepływa przez palce, ale każe się sobą delektować. Do miejsca, które zostało zaprojektowane w najwyższym możliwym standardzie, dzięki genialności myśli ludzkiej. Tu naprawdę można się przekonać, że marzenia są po to, aby się spełniały, a gwiazdy wydają się jakby bliżej… W Dubaju wypowiedział te słowa: „Czy zostaniesz moją żoną?”. I to gdzie je wypowiedział – na szczycie najwyższego wieżowca na świecie BurjKhalifa. Tam może się zakręcić w głowie!
 
Grzegorz wybrał moment idealny – uroczystą kolację z okazji urodzin Fatimy. Który filmowiec nie wzruszy się, będąc częścią takiej niespodzianki przygotowanej by zaskoczyć ukochaną? Łzy wzruszenia Fatimy, piękny pierścionek, wizja ślubu – z takim narzeczonym na pewno będzie równie wyjątkowy, jak zaręczyny w Emiratach Arabskich (UAE)! Dla niektórych może to być zbędny luksus, dla innych – idealna oprawa i tło niepowtarzalnego momentu w życiu. Dla filmowca i fotografa to raj, który daje pole do popisu. Jesteśmy naprawdę dumni z tej realizacji. Oceńcie zresztą sami.
 
Ktoś zapyta: dlaczego właśnie Dubaj? Nieznany, tajemniczy, pełen przepychu. Paradoksalnie, czego większość ludzi się nie spodziewa, miejsce to należy do najbezpieczniejszych miast świata. Niepodobne do żadnego, jakie spotykamy w Europie. Tu egzotyka podaje rękę technologii, historia spotyka się z nowoczesnością, ludzie są życzliwi i prozachodni. Romantycznym spacerom może nie być końca na wielokilometrowych trasach. Nawet gdy się widziało w życiu niejedną metropolię, to Dubaj dniem i nocą po prostu zapiera dech w piersiach.
 
To miasto Zatoki Perskiej przypomina ekskluzywny klejnot – im dłużej się na niego patrzy, tym bardziej oczarowuje. Tak jak oczko w pierścionku zaręczynowym. Jest to miejsce po prostu stworzone do filmowania ślubów, zaręczyn i wszystkich niecodziennych momentów w życiu.

Tagi

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.