Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Zimowe wesele w Tatrach. Królowa Śniegu na ślubnym kobiercu.

Coraz częściej o destynacji ślubnej decyduje nie miejsce zamieszkania, a zauroczenie czy pasja do różnych niewiarygodnych lokalizacji. My jako destination videographers, podążamy za Parami Młodymi, gdziekolwiek zapragną się udać. Za granicę i w Polskę. Bardzo lubimy takie alternatywne wybory par, bo odzwierciedlają ich zainteresowania oraz…odwagę. Trzeba odrzucić stereotypy, spojrzeć szerzej i mieć pomysł, jak zorganizować ślub i wesele w górach, często setki kilometrów od domu. W naszym kraju, takim szczególnym miejscem są Tatry. Kochają je chyba wszyscy a w szególności my – kamerzyści ślubni z Zakopanego.

Zimowe wesele w górach

Zakopane czy Bukowina Tatrzańska, popularne są przez cały rok, co tylko świadczy o ich atrakcyjności. Zima przydaje im szczególnego blasku. Zalet zimowego ślubu jest bardzo wiele. Nie dość, że ceny za usługi spadają i można wynegocjować o wiele więcej niż latem, to gdy spadnie śnieg, baśniowy klimat ślubny macie za darmo. Na Podhalu, nawet gdy nie sypnie białym puchem, to i tak mamy gotową scenerię do romantycznego ślubu, wesela i pleneru. Czy przeszło Wam przez myśl jak pięknie może wyglądać taki film ślubny?

A zatem czas na zimowe wesele w Tatrach – jeśli ma to być tradycyjna ceremonia ślubna, to idealne do niej wydają się małe, drewniane kościółki w tatrzańskim stylu. Są przytulne, kameralne i tak bardzo wkomponowane w górski krajobraz. Chyba, że planujecie zaprosić, niczym górale, 300-400 gości. Wtedy warto rozważyć większą świątynię.

Prrr, konie już zaprzęgnięte do kuligu! Ciągną, ciągną sanie – a Wy, Drodzy Młodzi, na nich! Górale zorganizują Wam przejazd z kościółka na salę weselną w tradycyjnym stylu oraz zagrają na góralską nutę.

Zadbajcie, by sala weselna posiadała kominek (o co nie tak trudno w Tatrach!). Goście zostaną oczarowani magiczną atmosferą, a docenimy to i my, Wasi filmowcy ślubni. Do tego połyskliwe srebrzystości w dekoracjach i można pomyśleć, że wchodzimy do zaczarowanej krainy Narni. Sala w zimowym stylu świetnie wygląda w niebieskim, srebrnym czy białym wydaniu. Pasuje do tego lodowy drink bar z Waszymi inicjałami. Możecie zaskoczyć gości niecodzienną atrakcją, jak np. rzeźbieniem w lodzie.

Humanistyczny ślub w lodowej jaskini

Bliskość Słowacji to dodatkowy atut i można się pokusić o ślub w…jaskini! Słynna Jaskinia Lodowa Dobszyńska, jako pierwsza w Europie zajaśniała blaskiem elektrycznego oświetlenia. Panna Młoda wygląda w niej jak Królowa Śniegu w futrzanym bolerku i z zarumienionymi policzkami. Jeśli nie zaślubiny (np. w postaci humanistycznego ślubu), to może chociaż filmowa sesja ślubna w lodowej jaskini? Istny raj dla kamerzysty ślubnego.

Filmujemy i fotografujemy śluby w Tatrach, ale jak wiecie – gdziekolwiek nas zaprosicie. Zatem jeśli już wybierzecie wymarzoną destynację, pytajcie o rezerwację! Klikając TUTAJ możecie obejrzeć teledysk ślubny z prawdziwego góralskiego wesela! W przedstawionym filmie ślubnym znajdziecie również ujęcia Podhala z drona, piękną ceremonię ślubną, stroje regionalne i  najprawdziwsze góralskie „ocepiny”.