Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Chwila, która trwa całe życie – ślub Karoliny i Mateusza.

Jak to jest, że wzruszamy się podczas wyznania miłości obcych nam ludzi? Tak się dzieje, gdy czujemy, że ich słowa płyną naprawdę z głębi serca i są całkowicie szczere. Karolina i Mateusz potrafią doprowadzić do łez – nie tylko swoim poczuciem humoru, ale właśnie prawdą, która z nich emanuje. Poznajcie ich love story. Sami Wam je opowiedzą. Prezentujemy film ślubny z okolic Zielonej Góry.

Tym razem udaliśmy się w okolice Zielonej Góry do Nowego Kramska, by tam zrealizować jeden z kilku najbardziej autentycznych materiałów, jakie do tej pory mieliśmy okazję kręcić jako kamerzyści ślubni.

Wystarczy zwrócić uwagę na oczy Karoliny i Mateusza – nie mogą przestać na siebie patrzeć z zachwytem. Każdy drobny gest, spotkanie dłoni i ciał, które bez siebie nie potrafią żyć – to właśnie widać w tym filmie ślubnym. Takich momentów nie da się wyreżyserować. Historia tej pary to piękne love story, o którym sami nam opowiedzieli. Radość przeplata się z chwilami rozłąki, czekania na siebie, tęsknotą. Zaręczyli się ze sobą na Florydzie, a miłość do końca życia przyrzekali u siebie w województwie lubuskim, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Formułę wywiadu do filmu ślubnego  zaproponowaliśmy im podczas ujęć plenerowych nad jeziorem, które nagrywaliśmy dzień przed weselem. To naprawdę idealny czas, bo przyszli małżonkowie promienieją wtedy ze szczęścia, emocje sięgają zenitu, trwa oczekiwanie na to, co ma niedługo nastąpić. Filmowcy ślubni otrzymują wtedy cały wachlarz uczuć, wymalowanych na twarzy tak naturalnie, jak to tylko miłość malować potrafi.

Tak szczerze opowiadać o uczuciu, jakie łączy dwie osoby – to nie jest łatwe, naprawdę! Bo nagle głos się załamuje, brakuje słów, oddechu, do oczu się cisną łzy. To nie my z kamerą, to miłość wywołuje takie emocje. I to właśnie chcieliśmy pokazać w tym dynamicznym filmie ślubnym.

Wesele odbyło się w klimatycznej Via Villa, otoczonej pięknym ogrodem, w którym goście składali Młodej Parze życzenia. Krojenie i smakowanie tortu weselnego odbyło się w idealnym ku temu miejscu – ogrodowej altance.

Spójrzcie na oprawę sali weselnej. Jest niezwykle spójna, wszystko się łączy w lekką całość. Motywem przewodnim są serca oraż delikatny róż. Świeżo, młodzieńczo, słodko – tak w sam raz. Biała ogrodowa altanka dodaje retro smaczku, przypominając o epickich miejsach schadzek zakochanych, jakie znamy z powieści, filmów, a być może także z własnego życia. W altance nie tylko tort słodko smakuje, ale także pocałunki.