Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

ŚLUB Z WŁOSKIM AKCENTEM NAD JEZIOREM GARDA

Jeśli z podziwem oglądacie relacje ze ślubów organizowanych we Włoszech, a jednak nie macie w sobie dość odwagi czy możliwości, by tam umieścić swoje najważniejsze wydarzenie – nadal macie szansę spełnić ukryte pragnienia. Aneta i Jakub ślub wzięli pod Krakowem, za to na plener filmowy udaliśmy się z nimi do miasteczka Sirmione nad jeziorem Garda. Prezentujemy eklektyczny, polsko-włoski teledysk ślubny zapowiadający cały film.

Sirmione to prawdziwa włoska perełka. Ekskluzywny kurort z zachowaną starożytną architekturą, chętnie wybierany jest  przez zakochanych na romantyczny weekend. Starówka pełna zabytków, wąskie uliczki, zamek warowny, w którym kręciliśmy ujęcia z powietrza. Zagłębiliśmy się z Anetą i Jakubem w historycznej zabudowie Sirmione, spacerując pośród butików, sklepików, cukierni i lodziarni, odkrywając skwerki z ławeczkami i zielenią. Każde z tych miejsc mogło posłużyć swoim urokiem na pełnometrażowy film.

Dzięki wstawkom filmowym z Włoch, teledysk ślubny tej Młodej Pary jest jak polsko-włoska przeplatanka. Wszystko wygląda spójnie i naturalnie, a kadry z dnia ślubu komponują się genialnie z ujęciami ze słonecznej Italii. Nieprzypadkowo Aneta ubierała się do ślubu w pokoju wypełnionym antykami, a Jakub w domowej bibliotece w tradycyjnym stylu. Suknia z kolekcji Essence of Australia i czerwony dywan, po którym w niej kroczyła Aneta do ołtarza, także pasują do rozmachu iście we włoskim duchu.

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na ujęcia, które powstały z 3 kamer podczas ceremonii zaślubin pod Krakowem. Użyliśmy do nich kranu kamerowego, czyli wysięgnika z którego można wykonać zachwycające ujęcia z niestandardowych perspektyw, np. z dużej wysokości.  To rozwiązanie świetnie się sprawdza podczas wyjścia z kościoła lub w trakcie mszy, gdy kamera unosi się bezszelestnie w powietrzu w świątyni. Zaledwie kilka firm w Polsce używa takiego sprzętu. Mamy szczęście na nim pracować.

Z kolei slowmotion wykorzystany w filmie to sprawdzony zabieg, z którego korzystamy, gdy chcemy podkreślić finezję danej chwili i przytrzymać ją na dłużej. Unikatowe spojrzenia, dotyk, uśmiech… czyli momenty trwające w rzeczywistości ułamki sekund, a w zwolnionym tempie tworzące smak filmu ślubnego.

Praca destination wedding videographers czyli filmowców na zagranicznych ślubach, to nieustanne odkrywanie najpiękniejszych zakątków na świecie. Lecimy tam, gdzie nas zaproszą Pary. Nie mamy żadnego problemu z nakręceniem ślubu w Polsce, zaś pleneru za granicą  – tak jak to się stało w przypadku Anety i Jakuba. Jest to częsta praktyka także wśród par międzynarodowych.

Jeśli spodobało się Wam Sirmione i widzicie tam swój ślub, to podpowiemy, że już na starcie macie ułatwioną sytuację. Na miejscu pracuje wielu konsultantów ślubnych, którzy obsługują pary z całego świata. Przyjeżdżają tu całe rodziny, aby wziąć udział w uroczystości w tych zachwycających okolicach jeziora Garda. Posiadamy szerokie doświadczenie w nagraniach na włoskiej ziemi – dajcie tylko nam znać, a na pewno podpowiemy Wam gdzie wziąć ślub marzeń.