Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Trzy powody przemawiające za tym, że warto zamówić teledysk ślubny

Dawniej portrety ślubne wykonywało się w studio fotograficznym. Nikt nie zatrudniał fotografa, nikomu nawet nie śniło się o kamerzyście. Posiadanie kilku zdjęć ślubnych było luksusem, na który z resztą nie każda para młoda mogła sobie pozwolić. Czasy się zmieniły, a współczesne technologie pozwalają na uwiecznianie ceremonii zaślubin i zabawy weselnej w formie klasycznych filmów, ale nie tylko. Wysokiej jakości, profesjonalnie zmontowane teledyski to nowoczesne reportaże. Dla nowożeńców są czymś wyjątkowym, a dla ich prawnuków będą tym, czym dla nas studyjne fotografie ślubne przodków: niepowtarzalnymi pamiątkami o nieopisanej wartości sentymentalnej.

1. Nie ma lepszego sposobu na realistyczne wspomnienia z wesela

W teledysku ślubnym wszystko dzieje się szybko, dokładnie tak, jak w dniu ślubu. Migawki z przygotowań panny młodej, krótkie ujęcie z przyjazdu pana młodego, fragment błogosławieństwa, podejście do ołtarza, przysięga, rzucanie ryżu przed kościołem, toast, tańce – to przykładowe elementy, jakie mogą wchodzić w skład teledysku, trwającego zaledwie kilka minut. Poszczególne sceny są przerywane uśmiechami świadków, łzami rodziców, machaniem brata, toastem wznoszonym przez wujka. I właśnie to sprawia, że oglądając teledysk ślubny, można nie tylko wrócić pamięcią do najpiękniejszego dnia w swoim życiu, lecz ponownie doświadczyć emocji, które nam wówczas towarzyszyły.

2. Dynamika i jeszcze raz dynamika. Teledysk nie jest nudny

Znacie to uczucie, kiedy co roku w rocznicę ślubu rodziców, tato odpala DVD i cała rodzina musi oglądać trzygodzinny film ślubny? My tak. Mimo, że taka tradycja ma coś w sobie, nikomu nie uśmiecha się kolejny raz brać udział w seansie, który dla rodziców ma dużą wartość sentymentalną, lecz nas zmusza do walki z ziewaniem. Co innego, gdy dysponuje się teledyskiem ślubnym. Trzy minuty, dziesiątki ujęć, setki wspomnień – esencja uroczystości zawarta w profesjonalnie przygotowanym teledysku jest wystarczającą pamiątką. Oczywiście pełnometrażowy film ma równie duże znaczenie. Lepiej jednak zostawić go dla siebie, na forum chwaląc się teledyskiem, którego oglądanie wszystkim sprawi przyjemność.

3. Reportaż ślubny to pamiątka na miarę naszych czasów

Organizując ślub i wesele, pary młode przykładają wagę do wszystkiego: zaczynając od wzoru jaki znajdzie się na winietkach, przez dokładne rozplanowanie układu stołów, skończywszy na wyborze kamerzysty. Z tym ostatnim możemy Wam pomóc. Jako filmowcy, których fascynują śluby i emocje z nimi związane, proponujemy przygotowanie nowoczesnego filmu oraz teledysku, godnego pary młodej XXI wieku. Taki reportaż będzie do końca życia przypominał Wam o tym, jak wyglądał dzień, w którym powiedzieliście sobie ‚tak’. Na tym polega magia teledysków ślubnych, ukazujących miłość w najczystszej postaci. Jesteście zdecydowani?