Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Szmaragdowy ślub w Pieninach

Malownicze góry i pagórki. Wesele w Pieninach to najlepszy powód, by wykorzystać ujęcia z drona do prezentacji piękna okolicy, w jakiej odbywa się to wydarzenie. Małopolska jest szczególnie urodziwa w naszych teledyskach ślubnych. Zobaczcie, jak udało się nam pokazać szmaragdowo-złoty ślub Kariny i Jakuba.

Zorganizować wesele w dwa miesiące – czy to w ogóle jest możliwe? Do tego wesele, które olśniewa w każdym szczególe, dopracowane do perfekcji. „Wszystko da się zrobić!” – cytujemy konsultantkę ślubną Agatę z Agencji ślubnej Spinki, odpowiedzialną za przygotowanie tego najważniejszego dnia w życiu Kariny i Jakuba. Niedowiarkom prezentujemy nasz teledysk ślubny, pokazujący jak klimatyczny był ten ślub i przyjęcie weselne w górach, a konkretniej w Szczawnicy.

Przy okazji nagrywania filmu ślubnego, odwiedziliśmy kilka pięknych miejsc. Pomimo, że Pan Młody pochodzi z okolicy Nowego Sącza przygotowania do ślubu odbywały się w pięciogwiazdkowym hotelu Modrzewie Park Hotel w luksusowym apartamencie. Wszystko po to, by jak najbardziej zminimalizować stres i trasę na dojazdy. Przyjęcie weselne natomiast miało miejsce w luksusowym Dworku Gościnnym w Szczawnicy.

Pomysłem na oprawę i styl tego dnia była kombinacja kolorów złotego i szmaragdowego oraz dekoracja światłem sali weselnej. Złoto to symbol doskonałości, a szlachetny zielony szmaragd – piękna i miłości. Złoto i szmaragd były również dopełnieniem industrialnych dekoracji ślubnych z firmy BeDeko, których widok wzruszył do łez Pannę Młodą. Szmaragdowo-złote były nawet kuleczki z białej czekolady jako niespodzianka dla gości. Sala zaś oświetlona punktowo, zarazem bardzo klimatycznie pod film ślubny i niepowtarzalne zdjęcia.

Elegancję i szyk tego błyskawicznie zorganizowanego wesela nadawały szczegóły, które nasze wprawne oczy kamerzystów wychwyciły i uwieczniły w zwiastunie ślubnym. Panna Młoda Karina zaprezentowała się w pełnej prostoty i klasy sukni projektu Violi Piekut, dobierając do tego buty marki Valentino.

Słodkie stoły są oddzielnym tematem weselnym, bo te naprawdę pomysłowe, wyglądają jak dzieło sztuki cukierniczej i gotowa scenografia do sesji. I tym razem mieliśmy co podziwiać. Candy bar z cukierni Sądeckiej zachwycił nie tylko gości, ale także nas  – filmowców ślubnych z bardzo często luksusowych wesel. Widzieliśmy już wiele, ale potrafimy nadal rozpłynąć się nad czymś oryginalnym. Kilkupiętrowy tort weselny był romantycznym punktem całego wieczoru.

Za klimat ślubu i wesela z klasą w bajkowej scenerii, odpowiadał niewątpliwie stylowy Dworek Gościnny, pod który Para Młoda podjechała zabytkowym (szmaragdowym) Mercedesem. Z tak dopracowanego ślubu przez wedding plannera, nie mogło powstać również nic innego, jak elegancki film ślubny z dynamicznymi scenami zabawy na parkiecie. O taneczny klimat zadbał zespół Papaja Cover Band.

Takimi realizacjami chcemy udowadniać, że zasłużenie zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych za wysoką jakość usług filmu ślubnego.