Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001
kamerzysta na wesele

Ślub na Bali. Filmowa wyprawa na wyspę bogów

Jeśli choć raz przez głowę przemknęła Wam szalona myśl o ślubie na prywatnej plaży, tarasie widokowym na dziką roślinność, ceremonii z widokiem na falujące morze lub plenerze ślubnym za granicą – nie lekceważcie jej!  Ślub na Bali? To dobry trop i podszepty intuicji. Podpowiemy Wam, gdzie najlepiej to marzenie zrealizować. Jest na świecie takie egzotyczne miejsce, gdzie spełniają się sny i do akcji wkraczamy my – destination wedding videographers.

tekstalter

ślub na Bali – fotografia ślubna – suknia Panny Młodej

Bali,  bo o niej mowa, jest idealna do kameralnych ślubów, na które zaprosicie tylko najbliższe Wam osoby. Ślub cywilny w Indonezji? Plener ślubny na polach ryżowych? To naprawdę jest do zorganizowania – i to wcale nie za grube miliony! Nie wierzcie mitom, sami sprawdźcie lub zaufajcie nam.

Mamy doświadczenie w filmowaniu i fotografowaniu kameralnych ślubów. Teraz czas na Wasz ślub na Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata.  Cena na film za granicą wcale nie przeraża, bo transport (który z reguły wpływa najbardziej na ofertę) nie musi być  drogi. Możecie liczyć na nasze zniżki w wielu liniach lotniczych, dzięki czemu w naszej ofercie ślubnej znajdziecie nie tylko film ślubny na Bali, ale też dodatkowo fotografię ślubną z  tego pięknego miejsca. Otóż to, wszystko kompleksowo.

Wyspa grzechu warta

Bali to najciekawsza kulturowo wyspa Indonezji, która wytworzyła własną odmianę hinduizmu balijskiego. Co z tego wynika? Magiczny potencał do wykorzystania w fotografii ślubnej na Bali, oraz w artystycznych kadrach filmowych. Jeśli ktoś Wam powie, że Bali jest turystyczne – będzie to prawda. Jednak nie ma się co dziwić, bo każdy pragnie zasmakować ślubnej egzotyki, zwłaszcza kiedy współcześnie jest ona coraz bardziej dostępna. A wtedy najczęściej się myśli o ślubie Bali. Każda z przyjezdnych Par Młodych znajdzie tu coś dla siebie dodatkowo do zwiedzenia, bo infrastruktura jest mocno rozwinięta, co jednak nie przesłania uroku wyspy. Chyba brak słów by opisać, jakie robi wrażenie. A kiedy ktoś tu raz przybędzie, to ślad wyspy odciśnie się mocno w sercu.

Temperatura przez cały rok wynosi około 27 stopni. Dzięki temu pogodę na ślub i niebo bez żadnej  chmurki macie zagwarantowane. Dodajmy do tego piękną dekorację z kwiatów, egzotycznego celebranta uroczystości, oraz pokuśmy się o ujęcie z drona. Finalny efekt będzie piorunujący!

ślub humanistyczny na Bali

ślub na Bali ceremonia

ceremonia ślubna na Bali z drona

Bali to miejsce pełne smaków i aromatów. To tu rośnie pieprz i wanilia, uprawia się ryż, kawę, trzcinę cukrową. Czeka tu na Was bajeczna sceneria: kolory jak na pocztówkach, turkusowa woda Oceanu Indyjskiego i Morza Balijskiego, zieleń lasów i tropikalnych roślin. Czyste, błękitne niebo w dzień, a nocą – konstelacje idealnie widocznych gwiazd. Jest to wyspa uśmiechniętych ludzi, rozległych plaż o aksamitnym piasku, wodospadów, gór, wulkanu. Na swoich fotografiach ślubnych będziecie pić wodę prosto z kokosa, jeździć skuterem i chodzić na długie randki na plaży. Oczarują Was fantastyczne ornamenty roślinne, zaczerpnięte ze sztuki hinduskiej. Bez dwóch zdań – sesja ślubna na Bali to pomysł, którego pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi.

Magia zmysłów

Bali się oddycha, dotyka, smakuje, ogląda z szeroko otwartymi oczami. Jest to wyspa dla zmysłów. Również dla dźwiękowych zmysłów filmowych, które zatrzymają choć trochę uroku tego miejsca na filmie ślubnym – szum palm, pisk małpy, warkot skutera, dzwoneczek podczas modlitw, a do tego słowa przysięgi małżeńskiej – tej Waszej, spersonalizowanej. Niezliczone są hinduistyczne świątynie, chroniące przed demonami, w których wierni oddają kult duchom, np. morza. Jest to wyspa przesiąknięta mistycyzmem, muzyką, tańcem. Kuchnia? Afrodyzjaki codziennie będą lądować na Waszych talerzach. Czas zatem na wspólną artystyczną przygodę razem z nami – ślub na Bali! Piszcie, dzwońcie, ślijcie listy w butelce. Jesteśmy do Waszych usług! Nasze wyprawy z całego świata z kamerą i aparatem w plecaku, możecie obserwować na Instagramie Feel 8 Studio pod TYM LINKIEM a wszystkie inne nasze dzieła w naszym portfolio pod TYM LINKIEM.