Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Kamerzysta ślubny i jego studio

11
12
13
14

Miejsce to stworzyliśmy specjalnie dla Par Młodych, które chciałby uchylić drzwi do naszej prywatności i dać się poznać bliżej. Czemu nie? Przecież decydując się na współpracę w najważniejszym dla Was dniu i zapraszając nas do swojego świata, chcecie wiedzieć, jakim człowiekiem na co dzień jest kamerzysta na wesele, który zapuka do Waszych drzwi. Wyobraźcie sobie południe Polski, a dokładniej miasto Nowy Targ pod Tatrami. Pomimo, że dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie tego potrzebujecie, to właśnie tutaj mieści się nasza główna „baza”, w której powstają kosmiczne perełki filmowe i fotograficzne. Studio ślubne tworzą dwa główne mózgi, czyli my – Dawid i Ewelina, para w życiu i para w pracy. Nasze twarze znacie już zapewne ze zdjęć i filmików na Instagramie. W tygodniu działamy nie tylko, jako kamerzysta ślubny. Zajmujemy się również fotografią produktową i filmami reklamowymi. Tak, ujęcia reklamowe dla Booking.com to również nasza sprawka, dlatego destination videographers jest w tym przypadku trafnym sformułowaniem! Zgrany team ślubny to jednak nie tylko mózg, ale i pozostałe kończyny.

Pierwszą z nich jest Kasia (siostra Dawida) na co dzień mieszkająca w Dubaju. Tak, dobrze czytacie, mnóstwo piasku. Bez dwóch zdań, Kasia to kamerzysta ślubny do zadań specjalnych, który wykonuje gorącą robotę! Rozmowa z anglojęzycznym klientem, tłumaczenie filmów i planowanie każdego wyjazdu zagranicznego są dla niej bułką z masłem. Jako zawodowa stewardessa, loty samolotem traktuje jak jazdę na rowerze, dlatego to nasz spec od marketingu zagranicznego. Z nieba wróćmy jednak na ziemię, a dokładniej do stolicy, gdzie znajduje się Maks, czyli kamerzysta ślubny z Warszawy. Poza ślubami, Maks zajmuje się na co dzień charakteryzacją osób występujących przed kamerą, lubi zdrowe odżywianie i jazdę na rolkach. Warszawa stanowi jego główne centrum dowodzenia. Z kolei Janek to kamerzysta na wesele z Małopolski, który nie tylko kocha miasto królów, ale też swoją miłością darzy maleńką córkę i swoją żonę. Zaopatruje w filmy ślubne przede wszystkim Kraków. Nasz „Dżony” jest ulubieńcem książek, a w szczególności kolekcjonerem wydań „Małego Księcia” we wszystkich językach świata, które zbiera podczas realizacji naszych filmów ślubnych za granicą. Razem z nami (Dawidem i Eweliną), świetnie odnajduje się, jako krakowski kamerzysta ślubny na eleganckich przyjęciach, ślubach plenerowych, czy wszędzie tam, gdzie warto wziąć pod uwagę filmowanie ślubów na trzech operatorów.

21
22
23
24
31
32
33
34

Wracając do korzeni – część z Was kojarzy naszą firmę z Zakopanem. Nie bez powodu! W końcu wstając rano z łóżka i odsłaniając zasłony, widzimy góry jak na dłoni. A to dlatego, że malownicze Zakopane znajduje się zaledwie pół godziny drogi od nas. Wiele Par decydując się na współpracę z nami wybiera extras, jakim jest sesja narzeczeńska w górach – idealny moment aby wypić kawę w naszym studiu i poznać się osobiście. Jeśli jednak zamiast krainy lodu, waszym marzeniem jest sesja narzeczeńską w Pieninach, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wspólnie wybrać się w cieplejszy klimat do Szczawnicy. Ba! Nawet zorganizować sam ślub cywilny z daleka od zgiełku miasta. Wspaniałą atmosferę oferuje Nowy Sącz, bogaty w sielskie obrzeża. Jesteśmy zdania, że dobry kamerzysta na wesele powinien być elastyczny, czyli mieć swobodę przestawienia się ze stylowych wnętrz do rustykalnych klimatów. I my zdecydowanie taki team tworzymy. Zamiast eleganckiego looku, chętnie wskoczymy w trampki tylko po to, by wtopić się w tłum pośród Waszych gości.

Na takich weselach chętnie odwiedzimy Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, a nawet środek Polski, gdzie czeka na nas pełna stylu Warszawa. Pragniemy uwolnić Was od stresu przedślubnego i zrobić wszystko, co kamerzysta na wesele może uczynić dla Pary Młodej. Nasza Ewelina jest przede wszystkim zwolenniczką luzu. To oczko w głowie naszych Panien Młodych, które uwielbiają ją chyba dlatego, że w jej obecności czują się, jak w towarzystwie najlepszej przyjaciółki. Bo przecież o to chodzi, żeby w najpiękniejszym dniu Waszego życia promieniować uśmiechem, a nie stać bez słowa, jak kasjerka za ladą. I na koniec ja, czyli Dawid, ojciec wszystkich filmów ślubnych, kamerzysta na wesele, który przez ponad 10 lat z sukcesem prowadzi firmę. Brzmi jak wapniak podpierający się laską, ale niech to Was nie zmyli, bo w swojej dacie urodzenia mam dopiero trójkę z przodu i uważam, że najlepsze zaczyna się właśnie teraz!

41
42
43
44