Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Poznaj ósemkę

Zafascynowani sztuką ludzie, przewrotni tak jak ich cyfra w logo. Niezliczeni w pomysłach, niezauważalni jak kameleon dopasowujący się do danego otoczenia. Dwie obrączki, dwa koła tworzące jedną nieskończoną ósemkę. To właśnie esencja Feel 8 Studio.

Podróżujemy po świecie dokumentując poprzez ruchome obrazy wyjątkowe historie miłosne, przywracające najpiękniejsze wspomnienia z życia. Naszym celem jest stworzyć wspaniały, marzycielski film ślubny opowiadający o Waszym dniu ślubu z artystycznego punktu widzenia. To co w życiu kochamy to zdecydowanie naturalność, emocje, nowe obyczaje, odmienną kulturę. Przed każdą realizacją skrupulatnie przygotowujemy się do nagrania wchodząc w interakcje na poziomie osobistym z naszymi Parami, by na koniec dnia mieć odczucie jakbyśmy się znali od wielu lat. Jako Wasi osobiści filmowcy mamy sprawić by przed obiektywem czuć wygodę i luz, dlatego naszym celem jest być zawsze dobrym obserwatorem nie ingerując w przebieg naturalnych wydarzeń, nie wymuszając pozowania, ani w żaden inny sposób nie zakłócając przyjęcia weselnego.

Wychowani na fantastycznych filmach kinowych i zaskakujących w montażu telewizyjnych klipach muzycznych, pragniemy by nasze Pary oglądały swój film ślubny jako dynamiczną produkcję, a nie godziny nagrań z każdej sekundy dnia. Mimo połączenia takiego stylu w naszych teledyskach ślubnych, zachowujemy reporterski klimat w pełnym filmie dokumentalnym by oddać autentyczność wszystkich wydarzeń mających miejsce wraz z ceremonią, przemowami i innymi atrakcjami weselnymi.

Skupiamy się przede wszystkim na ludziach, ale nie zapominamy również o otaczającej scenografii, bo to właśnie ona wzmacnia dodatkowo klimat każdego filmu ślubnego. Szczególną uwagę zwracamy na detale ślubne, scenerię w danym regionie i inne otaczające nas rzeczy, które intrygują do zmiany kompozycji czy nowych sposobów wyrażania się poprzez sztukę.

A jacy jesteśmy na co dzień? Przede wszystkim każdy z nas to życiowy poszukiwacz przygód. Dzięki naszej pracy rozwijamy swoje pasje jakimi są zdecydowanie podróże. Lubimy każdą kuchnię, a w szczególności lokalne przysmaki jakich jeszcze nigdy nie próbowaliśmy. Uwielbiamy zgubić się wśród zakamarków miasta fotografując Polaroidem każdy tajemniczy kąt, czy zbierając magnesy i kieliszki z każdego miejsca na ziemi. Pewno nie uwierzycie ale nasza szafka to zbiór pamiątek z takich miejsc jak: Dubaj, Nowy York, Paryż, Neapol, Wenecja, Burano, Hong Kong, Rzym, Porto, Amsterdam, Londyn, Moskwa, Ateny, Sydney, Manila, Tajpej, Singapur, Kuala Lumpur, Miami, Wiedeń, Sztokholm, Kapsztad i wiele innych. Żyjemy i pracujemy w malowniczej Polsce, a dokładniej nasza pracownia mieści się u podnóża Tatr, gdzie spędzamy wieczory z psem, grami planszowymi z przyjaciółmi i nastrojową muzyką.

A gdzie tym razem zaprosicie nas Wy? Bez względu na okoliczności czy ślub odbędzie się w innej części globu, czy kilka chwil samochodem od naszego biura wiemy jedno – będzie to zaszczyt wykonać właśnie ten niezwykły film ślubny.