Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Miłość najlepiej smakuje we Włoszech – ślub Pauli i Radka

Jak zamarzyli, tak też zrobili. Paula i Radek od samego początku byli przekonani, że słowa: „I że Cię nie opuszczę aż do śmierci”, pragną powiedzieć sobie w majestatycznym, godnym tego miejscu. Podróż poślubna to natomiast nie tylko ich odpoczynek, ale i sesja uzupełniająca film ślubny. Wygrały Włochy – kraj ludzi zakochanych. Nie ma co się dziwić! Przecież nawet ci, którzy nigdy nie byli w tym pięknym kraju, kojarzą go jako miejsce, gdzie życie jest po prostu piękne i słodkie. Dolce vita po prostu!

W czasie naszej wspólnej podróży, odwiedziliśmy z Paulą i Radkiem wiele niezapomnianych miejsc. Kadry schwytane podczas tej zapierającej dech w piersiach przygody (właśnie tak traktujemy naszą pracę! ) możecie zobaczyć i ocenić w prezentowanym filmie ślubnym. Włochy w każdym swoim zakątku są jak malowniczy plan filmowy, a kamerzysta ma tylko umiejętnie je sportretować. Do tego jeśli się współpracuje z tak uroczą parą jak Paula i Radek, wszystko musi się udać!

Na samym wstępie filmu weselnego przenosimy Was do Burano. Kojarzycie pewnie z różnych źródeł te kolorowe fasady? Burano to mała wysepka nieopodal Wenecji. Oczarowuje żywiołowymi barwami domków, które są znakiem rozpoznawczym tego miejsca. Tu naprawdę można się poczuć jak w bajce i mieć wrażenie, że ktoś oszalały z miłości, oblał wszystko farbą;) Burano energetyzuje lepiej niż najmocniejsze espresso – a tego się we Włoszech wypija bardzo, bardzo dużo. Słyszeliśmy nawet o 8 filiżankach dziennie… Żyjąc miłością, jak to robią Włosi, trzeba mieć w sobie wiele sił witalnych.

Nasz włoski teledysk ślubny porywa Was też do Wenecji. Jakże mogło być inaczej? Kto nie kojarzy tego miejsca z romantycznymi gondolami, kanałami odbijającymi w wodzie błękitne niebo, wąskimi uliczkami po których spacerował uwodziciel Giacomo Casanova czy pocałunkami pod Mostem Westchnień? Wenecja to gotowa scenografia do filmu o miłości, takiego jak nasz film ślubny z Paulą i Radkiem w rolach głównych…

Miłość wymaga smakowania i celebracji, a na to przyzwalają właśnie Włochy ze swoim dolce far niente – słodkim nic nie robieniem. Nie żeby podczas naszej filmowej przygody na planie zdjęciowym nic się nie działo – wręcz przeciwnie! Jednak włoskie podejście idealnie pasuje do świętowania takich okazji jak ślub i wesele. Gdzie indziej znajdziecie takie plenery ślubne, no gdzie?

Ach, te śluby we Włoszech. Można się nimi zachwycać bez końca. I uwierzcie, że są w zasięgu ręki każdej pary. Wystarczy znaleźć dobrego konsultanta ślubnego, który zepnie wszystko zgrabną klamrą. Paula i Radek wzięli ślub i zorganizowali swoje wesele w połączeniu z Italią. Podczas realizacji tego nowoczesnego teledysku ślubnego odwiedziliśmy kilometry piękna: Wenecję, Burano, Mediolan, Genuę i inne. Wy także możecie!