Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Luksusowy ślub w angielskim stylu

z przyjęciem w prywatnym pałacu

Są takie śluby i wesela, które wyglądają jak ze snu. A my mamy szczęście je nagrywać.  Tym razem udaliśmy się do angielskiej bajki. Wydawać by się mogło, że miejsca jak Pałac Goetzów istnieją tylko w opowieściach o księżniczkach i rycerzach na białym koniu. Na szczęście, są jak najbardziej realne. Elegancki pałac w Brzesku pod Krakowem to wymarzone miejsce na ślub i wesele w klasycznym, a w tym wypadku – brytyjskim wydaniu. Tam powstał właśnie jeden z naszych najlepszych teledysków ślubnych.

Mieliśmy niebywałą przyjemność uwieczniać zaślubiny i przyjęcie weselne Kasi i Konrada. Oboje mieszkają na stałe w Londynie, dlatego konwencja wydarzenia przybrała naturalnie angielską formę. Pałac Goetza w Brzesku, dawna siedziba Goetzów Okocimskich, jest wymarzonym miejscem na śluby w królewskim, luksusowym stylu. Neobarokowa architektura obiektu, aranżacja wnętrz i rozległy ogród, do złudzenia przypominają rezydencje europejskich arystokratów.

Uroczysta ceremonia ślubna Kasi i Konrada, odbyła się w prywatnej kaplicy pałacowej. Kasia zaprezentowała się w olśniewającej sukni ślubnej projektu Justina Alexandra i biżuterii Tiffaniego. Pierwsze spotkanie Młodych tego dnia, tzw. first look, było niezwykle poruszającym momentem. Wymiana zachwyconych spojrzeń, ciarki na skórze. To w końcu ich najważniejszy dzień w ich życiu. Do ołtarza Kasię prowadził jej ojciec, oddając córkę w ręce ukochanego. Flower girls – dziewczynki ubrane w białe sukienki, sypiące kwiatki na wejście do kościoła, to kolejny zwyczaj z angielskich klasyków ślubnych.

Uroczysty orszak druhen i drużbantów towarzyszył Młodej Parze podczas wejścia na salę weselną. Aby tradycji stało się zadość, siedem druhen ubranych było w identyczne suknie w kolorze fuksji. Na naszym teledysku ślubnym można wychwycić wiele innych akcentów w różowym kolorze: skarpetki Panów, wstążki na sukienkach flower girls, muszki, dekoracja sali, kwiaty, ozdoby na torcie itd.  Jest to przemyślana klamra, barwny motyw przewodni wesela. Róż to kolor szczęścia i radości, więc niech w ich życiu na stałe gości!

 

 

Zwyczaj wzruszających i jednocześnie zabawnych przemówień (wedding speeches), jakie wielu z nas kojarzy z angielskich filmów np. „Cztery wesela i pogrzeb”, był ważnym punktem programu także na weselu Kasi i Konrada. Kwartet smyczkowy przygrywający podczas życzeń dodawał elegancji i podkreślał dystyngowany styl tego luksusowego wesela w pałacu (polish luxury wedding).

Angielski dress code i bogactwo dekoracji

Jako filmowcy ślubni doceniamy nietuzinkowe dekoracje w naszych teledyskach ślubnych. Na tym międzynarodowym weselu były dopracowane w szczególe, inspirowane ślubami w Londynie. O majestatyczną oprawę zadbała firma Rock & Flowers. Okrągłe stoły wyglądały szykownie ze srebrnymi podtalerzami i eleganckimi serwetami. Obok nich srebrzyste krzesła chiavari, świece i bogate kompozycje kwiatowe. Jak to w brytyjskich kręgach, nie zabrakło odpowiadającemu okazji dress codu. Nasza kamera wychwyciła eleganckie nakrycia głowy: kapelusze, toczki i fascynatory, długie suknie i sznury pereł u Pań. U Panów zaś surduty, kamizelki, muszki, kwiaty w butonierkach.

O wyśmienitą zabawę weselną zadbał zespół M-Art Band. Zobaczcie sami, jak to wszystko wyglądało. Brawa należą się Pannie Młodej, jej siostrze i mamie, które niczym profesjonalna agencja ślubna, same zorganizowały wszystko punkt po punkcie. Nic dodać, nic ująć. Po prostu… amazing!

.