Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Kilka pomysłów na film ślubny, który opowie historię Waszej miłości

Z tyłu głowy każdego dobrego filmowca znajduje się przegródka, wewnątrz której schowane są rozmaite koncepcje i wizje na filmy, gromadzone tam z nadzieją ich zrealizowania. Gdy nastaje odpowiedni moment, pomysły są uwalniane i materializowane. W formie profesjonalnie przygotowanych, perfekcyjnie zmontowanych kompozycji, trafiają do szczęśliwych nowożeńców, stając się ich ulubionymi pamiątkami ze ślubu. Poznajcie nasze koncepcje na miłość, widzianą przez obiektyw.

Film inny niż wszystkie. Takiej realizacji ślubnej jeszcze nie było

Ten film ślubny mógłby powstać dla pary, której największą pasją są gry komputerowe. Młodzi wyjeżdżający na imprezy gamingowe, biorący udział w konkursach typu cosplay i spędzający wolny czas na zabawach w wirtualnym świecie, znakomicie odnaleźliby się w scenerii, rodem z gry fantasy. Zarówno para młoda, jak i ich świadkowie byliby przebrani za swoje ulubione postacie, a miejsce tradycyjnych dekoracji zajęłyby motywy, charakterystyczne dla wybranej gry. Również montaż nawiązywałby do tematyki filmu: przejściom między poszczególnymi scenami towarzyszyłyby dźwięki z gier. Nie brakowałoby też efektów specjalnych, jak choćby wybuchy.

Nie każdy jest jednak na tyle odważny, by zdecydować się zamówić jedyny w swoim rodzaju film, związany ze swoim hobby. Zwłaszcza, gdy zainteresowania przyszłych małżonków nie są typowe i mocno odbiegają od tematyki ślubnej. Cóż, pozostaje nam czekać. Tymczasem nasza prywatna przegródka kamerzysty wciąż się powiększa, a pomysłom nie ma końca.

Filmowanie z udziałem całej rodziny. To jest to!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma parcie na szkło i nie wszystkim widzi się występowanie w filmie ślubnym. Jednak gdy para młoda poprosi, wypada się zgodzić. Szczególnie, gdy pomysł zasługuje na uznanie. Co powiecie na kapitalną propozycję nagrania filmu, w którym każdy (co do jednego!) zaproszony gość, nie tyle weźmie udział, ale i wystąpi w całej okazałości. W grę wchodzi rola mówiona, dedykowana zakochanej parze. Rodzice, dziadkowie, chrzestni, kuzyni i wszyscy znajomi – ten film z wesela byłby tworzony przez ludzi, przybyłych na uroczystość. W krótkich wypowiedziach sprowadzających się choćby do kilku słów, goście opowiedzieliby historię państwa młodych, złożyli im życzenia, a przy okazji zdradzili, jak się bawią. Czysto spontaniczne wystąpienia przed kamerą są mile widziane w każdym filmie. Tutaj też by ich nie brakowało.

Zgłaszają się do nas pary w różnym wieku, zamieszkujące Polskę i nie tylko. Jedne znają się zaledwie trzy miesiące, inne nawet 15 lat. Każda z tych par ma własną wizję na film ślubny, lecz nigdy nie boimy się proponować im czegoś od siebie. Jeżeli jesteście cierpliwi i chcecie posłuchać, co jeszcze kryje się w naszych filmowych umysłach, zapraszamy. Może wspólnie uda się nam wymyślić film, którego reżyserem będzie miłość, a scenarzystą namiętność. My zajmiemy się realizacją!