Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001
ekipa filmowa Feel 8 Studio

GALA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH. ODBIERAMY CERTYFIKAT WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

To był zdecydowanie wyjątkowy wieczór z najzdolniejszymi ludźmi w branży ślubnej w Polsce. Tej aury jaka towarzyszyła na uroczystej Gali Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych nie da się opisać słowami. Klimat na Zamku Gniew przypominał ten z Oskarowej nocy – błysk fleszy, zapierająca dech w piersiach scena, gustowne kreacje wieczorowe, uroczysta kolacja i godziny rozmów z fachowcami wyznaczającymi trendy ślubne w Polsce.

 

wyczytanie nagrodzonych filmowców ślubnych

A więc chwalimy się!

Do grona rodzynków ślubnych dołączyliśmy również my i zostaliśmy uhonorowani certyfikatem świadczącym o jakości naszych usług filmu ślubnego.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia i tym samym dali nam ogromny power, aby w roku 2019 podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej! Szczególne ukłony należą się agencji ślubnej „Spinki”, z którymi współtworzyliśmy niesamowite projekty w roku ubiegłym i spotkamy się ponownie w tym sezonie. Filmy z tej współpracy możecie obejrzeć klikając TUTAJ (Dworek w Szczawnicy) oraz TUTAJ (ślub z plenerem w Wenecji). Ale to nie wszystko! Jeszcze przed Galą zaufały nam również wedding plannerki z „Wytwórni Ślubów”, dla których wykonamy film w dwóch bajecznych lokalizacjach w sierpniu. Będzie ślub plenerowy przed pałacem, będzie również ślub na zamku. Czad, co nie?

dyplom dla Feel 8 Studio

 

Feel 8 Studio

Ale chwila… polubiliście już nasz profil na Instagramie?

Jeśli nie to obserwujcie @feel8studio jak najszybciej, bo oprócz ślubów w Polsce zabierzemy Was na ceremonię ślubną w Chicago, Niemczech i Monte Carlo! Tak, dobrze czytacie ślub w królestwie rajdów samochodowych przygotowuje agencja „Organza”. Przed ołtarzem w roku 2019 stanie również nasza Para, której filmowaliśmy zaręczyny w Dubaju, pamiętacie TEN FILM?. Swoje przyjęcie weselne przygotowują w pięknym pałacu, a na sesję plenerową mamy już bilety do Hiszpanii! Będzie też po raz trzeci Dubaj i jeszcze jeden ślub na włoskiej ziemi, ale nie wyłożymy tak szybko kawy na ławę tylko z tym newsem poczekacie. Dreszczyk emocji być musi.

Najlepsi filmowcy ślubni w Polsce

Feel 8 Studio z certyfikatem

Wracając jednak do Gali PSKŚ. Nie ma nic fajniejszego, niż otrzymać zaproszenie na tak wspaniałe wydarzenie i odebrać certyfikat z rąk prezesa zarządu PSKŚ Kasi Bugaj, właścicielki agencji „Raz w Życiu”, a na deser przybić sobie piąteczkę z wiecznie uśmiechniętym Gabrielem z „Gustowne Wesele”. Podczas pracy w dniu ślubu dla swoich Klientów nigdy nie mamy czasu na spokojne branżowe rozmowy i wymianę doświadczeń. Dzięki Gali każdy mógł nie tylko osobiście spotkać ludzi, którzy są dla niego samego autorytetem, ale też miło spędzić czas. Fajerwerki, gigantyczny tort, pokaz malowania na szkle i ogniste kolorowe drinki też się znalazły! Zapraszamy do obejrzenia pozostałych fotografii z tego wydarzenia, które genialnie uwieczniło Jamstudio i Yellowphoto, a wszystkich narzeczonych zachęcamy do skorzystania z usług konsultanta ślubnego, który sprawi że Wasze wesele będzie wizualnym rajem dla oczu!