Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

OFERTA NA FILMOWANIE
WESEL / ŚLUBÓW

Swoim Klientom oferujemy zróżnicowane pakiety ślubne, w skład których wchodzi teledysk ślubny i film główny. Czas naszej pracy w dniu ślubu jest zależny od wielkości ceremonii, przyjęcia, jak i zapotrzebowania samej Pary Młodej kształtując się maksymalnie do 13 godzin pracy. W dniu ślubu proponujemy dodatkową, bezpłatną mini sesję ślubną, z której to ujęcia będą świetnym uzupełnieniem teledysku ślubnego, oraz pełnego filmu. Gotowy film ślubny oddajemy w eleganckim opakowaniu na spersonalizowanym pendrive, oraz tradycyjnych nośnikach tj. płytach DVD i Blu-ray.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się dokładnych szczegółów na temat naszej pracy, cennika i lokalizacji, klikając w Menu w zakładkę FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Przeprowadzamy filmowanie wesel na najwyższym poziomie.

Bardzo często pytacie, czym dla nas jest filmowanie wesel, zatem spróbujemy Wam to wyjaśnić, odnosząc się do emocji i wrażeń. To one są najważniejsze w tworzeniu filmów i to one nadają kształt całej produkcji. Dla Feel 8 Studio filmowanie ślubów to prawdziwa feeria barw, pulsujących świateł, blasku zimnych ogni, włosów rozwianych przez wiatr. To buty przetarte w tańcu, złoto obrączek połyskujących w słońcu i delikatna łza, skryta w kąciku oka. Tworząc filmy ślubne usuwamy się w cień, pozwalając, by wszystko działo się samo naturalnym rytmem. Tylko w ten sposób nasze filmowanie wesel jest prawdziwe, nie wymuszone, sensualne i warte zapamiętania. To dla nas coś niezwykle ważnego, co pozwala zatrzymać ulotność chwili, zamykając ją w obiektywie już na zawsze.

 

Chyba każdy z nas oglądał kiedyś film z wesela, w którym nie pomięto żadnego szczegółu, a ceremonię uwieczniono bez jednego cięcia w montażu filmu. W Feel 8 Studio unikamy wszystkiego, co przypomina dłużące się, monotonne filmy z wesel. Dla naszego team’u filmowanie ślubów stanowi wyzwanie: ukazać esencję uroczystości, przepleść wypowiedziami/dźwiękiem tła i zawrzeć w dynamicznym filmie to, czego nie zauważa się będąc uczestnikiem ceremonii. Nie ważne, czy odwiedzamy Kraków, Warszawę, Zakopane, czy Nowy Sącz filmowanie zawsze opieramy na naszym doświadczeniu oraz wizji Pary Młodej. Nagrywamy niezauważeni, ukryci za filarem, dekoracją lub za gośćmi weselnymi. A mimo to nie pomijamy niczego, co istotne stając się uczestnikami wesela. Nie ma dla nas znaczenia, jakie miejsce wybierzecie na swój ślub: Warszawa, Kraków, Nowy Jork, Dubaj? Przyjedziemy! Filmowanie wesel z ekipą Feel 8 Studio zawsze musi wyglądać perfekcyjnie. Odważcie się na kolejny krok w organizacji ślubu i opowiedzcie nam o sobie. Wspólnie stworzymy koncepcję na film z wesela o jakim marzycie. Zachęcamy Was do skontaktowania się z nami!