Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

OFERTA NA FILMOWANIE
WESEL / ŚLUBÓW

Każda Para Młoda zasługuje na to, co wyjątkowe.

Swoim Klientom oferujemy trzy zróżnicowane pakiety ślubne w skład których wchodzi teledysk ślubny i film główny o zróżnicowanym czasie trwania. Czas naszej pracy na weselu jest zależny od wielkości ceremonii, przyjęcia, jak i zapotrzebowania samych zainteresowanych czyli 8-13 godzin. W dniu ślubu proponujemy dodatkową, bezpłatną mini sesję ślubną, z której to ujęcia będą świetnym uzupełnieniem teledysku ślubnego, oraz pełnego filmu. Gotowy film ślubny oddajemy na spersonalizowanym pendrive, oraz tradycyjnych nośnikach tj. płytach DVD i Blu-ray.

 

Przeprowadzamy filmowanie wesel na najwyższym poziomie.

Bardzo często pytacie, czym dla nas jest filmowanie wesel. Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć, ale spróbujemy Wam to wyjaśnić, odnosząc się do emocji i wrażeń. Bo to one są najważniejsze w tworzeniu filmów i to one nadają kształt całej produkcji. Dla Feel 8 Studio filmowanie ślubów to prawdziwa feeria barw, pulsujących świateł, blasku zimnych ogni, włosów rozwianych przez wiatr. To buty przetarte w tańcu, złoto obrączek połyskujących w słońcu i delikatna łza, skryta w kąciku oka. Tworząc filmy ślubne usuwamy się w cień, pozwalając, by wszystko działo się samo. Tylko w ten sposób nasze filmowanie wesel jest prawdziwe, naturalne, sensualne i warte zapamiętania. To dla nas coś niezwykle ważnego, co pozwala zatrzymać ulotność chwili, zamykając ją w obiektywie już na zawsze.

Chyba każdy z nas oglądał kiedyś film z wesela, w którym nie pomięto żadnego szczegółu, a ceremonię uwieczniono bez jednego cięcia w montażu filmu. W Feel 8 Studio unikamy wszystkiego, co przypomina dłużące się, monotonne filmy z wesel. Dla naszego teamu filmowanie ślubów stanowi wyzwanie: ukazać esencję uroczystości, zawrzeć w dynamicznym filmie to, czego nie widać na pierwszy rzut oka, czego nie zauważa się, będąc uczestnikiem ceremonii. Nie ważne, czy odwiedzamy Nowy Sącz, Kraków czy Zakopane, filmowanie zawsze opieramy na naszym doświadczeniu oraz wizji Pary Młodej. Nagrywamy niezauważeni, ukryci za filarem, dekoracją z kwiatów lub za świadkiem. A mimo to nie pomijamy niczego, co istotne. Nie ma dla nas znaczenia, jakie miejsce wybierzecie na swój ślub: Warszawa, Kraków, Nowy Jork, Dubaj? Przyjedziemy! Filmowanie wesel z ekipą Feel 8 Studio zawsze wyjdzie idealnie. Odważcie się na kolejny krok w organizacji ślubu i opowiedzcie nam o sobie. Wspólnie stworzymy koncepcję na film z wesela, o jakim marzycie. Niech Was nie martwi cena – dopasujemy się do Waszych możliwości. Cennik za filmowanie ślubów nigdy nie jest stały, a wszystko to kwestia rozmowy, podczas której poznamy Was i Wasze oczekiwania bliżej. Zachęcamy Was do skontaktowania się z nami!