Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

FAQ

Z czego składa się film ślubny i ile trwa?

„Nasze produkcje filmowe bazują na dwóch podstawowych elementach: trailer + film dokumentalny. Trailer filmu to teledysk ślubny zawierający w skrócie najlepsze momenty z dnia ślubu (1-4 min). Film dokumentalny to pełny zapis wszystkich wydarzeń mających miejsce: przygotowania, ceremonia ślubna, przyjęcie weselne. Czas jego trwania jest elastyczny (10-20 min., lub 20-40 min.) i zależy od preferencji Młodej Pary, wielkości przyjęcia (ilości gości) oraz ilości zarejestrowanych wydarzeń, typu ceremonii czy destynacji ślubu. Krótka, teledyskowa długość filmu nie oznacza iż coś w nim brakuje – jest on dynamiczniej zmontowany, wielokamerowy, w piękny sposób opowiada historię tego dnia. Im dłuższy film tym mniej możliwości na przedstawienie fabuły w kinowy sposób”.

Jak daleko podróżujecie na śluby i jakiego rodzaju klientów obsługujecie?

„Nie ma dla nas ślubu za daleko. Podróże są częścią naszej pracy i każdego roku mamy tę przyjemność opowiadać historie miłosne ludzi z całego świata. Nie ważne czy jedziemy do Ciebie samochodem zaledwie godzinę od naszego domu w Krakowie, czy lecimy samolotem pół dnia – Twój ślub będzie dla nas wyjątkowy.  Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych na uroczystej Gali, wśród najlepszych usługodawców ślubnych w Polsce. Obsługujemy każdy typ przyjęć od eleganckich wesel w pałacach, dworkach i hotelach, poprzez klimatyczne ceremonie na plaży, w górach, przyjęcia plenerowe w namiocie, wesela rustykalne, z motywem przewodnim, śluby za granicą, a nawet intymne ceremonie tylko we dwoje.”

Jak wygląda rezerwacja terminu?

„Termin ślubu rezerwowany jest po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku. Jeśli jesteście zdecydowani rozpocząć z nami współpracę to w łatwy sposób skonfigurujemy umowę pod Wasze wesele i prześlemy w formie cyfrowej wraz z numerem konta na e-mail, abyście mogli wcześniej ją przejrzeć i podpisać. Wystarczy tylko skan, to takie proste! Jeśli pragniecie poznać nas osobiście zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie przy kawie w Krakowie, lub video-rozmowę na Skype. A zatem wybierzcie sami jak Wam wygodniej. Jeśli mieszkacie za granicą, możemy się z Wami spotkać również osobiście w Dubaju, Nowym Yorku lub Wiedniu.”

Jak wygląda transport w Polsce lub za granicą oraz Wasz pobyt na miejscu?

„Uwielbiamy jeździć i latać, stąd nic nie stoi na przeszkodzie by dotrzeć do Was pod wskazany adres. Będziemy potrzebować pokoju na 2 noce (noc przed ślubem, oraz po weselu) w przypadku gdy droga samochodem zajmuje od Krakowa więcej niż 100km, lub gdy bierzemy pod uwagę ślub za granicą (lot samolotem). Część par posiada blok pokoi hotelowych dla przyjezdnych gości/rodziny i po prostu uwzględniają nas również na liście. Jeśli jednak wolisz nie martwić się o rezerwację, sami przeszukamy hotele w najbliższej okolicy miejsca ślubu, zatwierdzimy je z Tobą i dodamy tę kwotę do ostatecznej wyceny filmu.


Transport na terenie całego kraju to zaledwie 1zł/1km. Dojazd na terenie małopolski bezpłatny. W przypadku nagrań odbywających się poza terytorium Polski należy uwzględnić bilety lotnicze w dane miejsce na świecie. Jako stali klienci wielu linii lotniczych posiadamy atrakcyjne ceny biletów, które nie zrujnują Waszego ślubnego budżetu, lecz pozwolą mieć wymarzoną ekipę filmową Feel 8 Studio na swoim weselu. „

Kiedy powinniśmy rezerwować datę ślubu?

„Właśnie teraz. Im wcześniej dokonasz rezerwacji tym większa szansa, że data ślubu będzie nadal dostępna w naszym kalendarzu. Zdarzały się nam wesela rezerwowane na 2 tygodnie przed uroczystością, a nawet te rezerwowane ponad 1.5 roku wcześniej. Jak zatem widzicie nie ma złotej reguły, warto jednak nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.”

Ile kosztuje film ślubny i co wpływa na jego cenę?

„Na cenę usługi wpływa m.in. ilość operatorów filmowych, destynacja i rodzaj ślubu, dodatkowy niestandardowy sprzęt (np. kran kamerowy), czy ewentualne nagrania plenerowe. Oferujemy wiele pakietów „All-inclusive”, które mieszczą się w widełkach cenowych od 6.500 zł do 9.500 zł za pełny film ślubny wraz z teledyskiem, a także krótkie filmy z narracją w granicach 5.000 zł, lub wielokamerowe realizacje od 12.500 zł z wysięgnikiem kamerowym. Wiemy jednak, że budżetowanie to zawsze największy orzech do zgryzienia, dlatego szanując czas nas wszystkich, lubimy otwarcie rozmawiać o finansach jakie narzeczeni chcą przeznaczyć na film. Wybierając naszą firmę wybieracie jakość, jednak też jesteśmy ludźmi i chętnie stworzymy ofertę niestandardową dla mniejszych lub większych przedsięwzięć w oparciu o planowany budżet. Jeśli zakochaliście się w naszych filmach, nie bójcie się zapytać o coś indywidualnego.”

Z jakiego sprzętu korzystacie?

„Filmujemy przy użyciu profesjonalnych lustrzanek i obiektywów, które radzą sobie rewelacyjnie nawet w najbardziej ciężkich warunkach. Posiadamy kilkumetrowy kran kamerowy do ujęć w kinowym stylu, gdzie kamera bezszelestnie porusza się na dużej wysokości nad głowami zgromadzonych osób podczas ceremonii ślubu czy wesela. Jesteśmy w stanie wykonać też ujęcia podwodne i lotnicze. Oprócz tego do wszystkich nagrań wykorzystujemy dodatkowe akcesoria takie jak rejestratory dźwięku, stabilizatory obrazu, czy dodatkowe oświetlenie. Pracujemy z największą dyskrecją nie zamieniając Waszego dnia w plan filmowy, nie ingerujemy w otoczenie, czy naturalne zachowania zgromadzonych gości. Naszą mocną stroną jest fakt, że wychodząc z wesela Para Młoda dziękuje nam, że byliśmy niewidzialni.”

W jakiej formie otrzymamy nasz film ślubny?

„Dostarczamy ekskluzywny box z drewna (mahoń), pokryty eleganckim barwionym płótnem, zamykany na magnesy. W opakowaniu  złoty, spersonalizowany pendrive USB (grawer imion). Oprócz tego film przekazany zostaje również na tradycyjnej płycie DVD, BLU-RAY z nadrukiem, a także wgrany na nasz serwer na hasło. Film dostępny online to świetny sposób podzielenia się Waszym ślubem z rodziną i znajomymi w jednym dniu, nawet jeśli na przyjęciu było kilkaset osób. Jeśli nie jesteście w stanie odebrać filmu osobiście, bez przeszkód wyślemy Wasze materiały kurierem w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą.”

Jakim językiem się posługujecie i gdzie mieliście okazję już być na świecie?

„Posługujemy się ojczystym językiem polskim, oraz w przypadku wesel międzynarodowych dodatkowo językiem angielskim. Jeśli istnieje taka potrzeba, dodatkowo tłumaczymy filmy ślubne na język włoski i niemiecki. Mieliśmy to szczęście być w takich lokalizacjach jak: Dubaj, New York, Chicago, Wenecja, Sirmione, Burano, Amsterdam, Wiedeń, Porto, Monte Carlo, Paryż, Neapol, Londyn, Oslo, Frankfurt nad Menem, Poprad, Mediolan, Nicea.”