Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001

FAQ

Z czego składa się film ślubny i ile trwa?

„Nasze produkcje filmowe bazują na dwóch podstawowych elementach: trailer + film dokumentalny. Trailer filmu to teledysk ślubny zawierający w skrócie najlepsze momenty z dnia ślubu (1-4 min). Film dokumentalny to pełny zapis wszystkich wydarzeń mających miejsce: przygotowania, ceremonia ślubna, przyjęcie weselne. Czas jego trwania jest elastyczny (25-45 min.) i zależy od preferencji Młodej Pary, oraz ilości zarejestrowanych wydarzeń, typu ceremonii i przyjęcia, ilości gości czy destynacji ślubu.”

Jak daleko podróżujecie na śluby i jakiego rodzaju klientów obsługujecie?

„Nie ma dla nas ślubu za daleko. Podróże są częścią naszej pracy i każdego roku mamy tę przyjemność opowiadać historie miłosne ludzi z całego świata. Nie ważne czy jedziemy do Ciebie samochodem zaledwie godzinę od naszego domu u podnóża Tatr, czy lecimy samolotem pół dnia – Twój ślub będzie dla nas wyjątkowy. Obsługujemy każdy typ przyjęć od eleganckich wesel w pałacach, dworkach i hotelach, poprzez klimatyczne ceremonie na plaży, w górach, przyjęcia plenerowe w namiocie, wesela rustykalne, z motywem przewodnim, a nawet intymne ceremonie tylko we dwoje.”

Jak wygląda rezerwacja terminu i ile wynosi zadatek?

„Termin ślubu rezerwowany jest po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku w wysokości 1.000 zł. Jeśli jesteście zdecydowani rozpocząć z nami współpracę to w łatwy sposób skonfigurujemy umowę pod Wasze wesele i prześlemy w formie cyfrowej wraz z numerem konta na e-mail, abyście mogli wcześniej ją przejrzeć i podpisać. Wystarczy tylko skan, to takie proste! Jeśli pragniecie poznać nas osobiście zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie przy kawie w naszym stacjonarnym biurze w Nowym Targu, a także istnieje możliwość video-rozmowy na Skype. A zatem wybierzcie sami jak Wam wygodniej.”

Jak wygląda transport w Polsce lub za granicą oraz Wasz pobyt na miejscu?

„Uwielbiamy jeździć i latać, stąd nic nie stoi na przeszkodzie by dotrzeć do Was pod wskazany adres. Będziemy potrzebować pokoju na 2 noce (noc przed ślubem, oraz po weselu) w przypadku gdy droga samochodem zajmuje więcej niż 100km. Część par posiada blok pokoi hotelowych dla przyjezdnych gości/rodziny i po prostu uwzględniają nas również na liście. Jeśli jednak wolisz nie martwić się o rezerwację, sami przeszukamy hotele w najbliższej okolicy miejsca ślubu, zatwierdzimy je z Tobą i dodamy tę kwotę do ostatecznej wyceny filmu.


Transport na terenie całego kraju to zaledwie 1zł/1km. Dojazd na terenie małopolski bezpłatny. W przypadku nagrań odbywających się poza terytorium Polski należy uwzględnić bilety lotnicze w dane miejsce na świecie. Jako stali klienci wielu linii lotniczych posiadamy atrakcyjne ceny biletów, które nie zrujnują Waszego ślubnego budżetu, lecz pozwolą mieć wymarzoną ekipę filmową Feel 8 Studio na swoim weselu. „

Kiedy powinniśmy rezerwować datę ślubu?

„Właśnie teraz. Im wcześniej dokonasz rezerwacji tym większa szansa, że data ślubu będzie nadal dostępna w naszym kalendarzu. Zdarzały się nam wesela rezerwowane na 3 tygodnie przed uroczystością, a nawet te rezerwowane ponad 1.5 roku wcześniej. Jak zatem widzicie nie ma złotej reguły, warto jednak nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.”

Ile kosztuje film ślubny i co wpływa na jego cenę?

„Na cenę usługi wpływa m.in. ilość operatorów filmowych (pracujemy zawsze w minimum 2 osoby), destynacja i rodzaj ślubu, dodatkowy niestandardowy sprzęt (np. kran kamerowy), czy ewentualne nagrania plenerowe. Oferujemy wiele pakietów „All-inclusive”, które rozpoczynają się od 5.800 zł, a także krótkie filmy od 3.000 zł, lub wielokamerowe realizacje od 10.000 zł. Wiemy jednak, że budżetowanie to zawsze największy orzech do zgryzienia, dlatego szanując czas nas wszystkich, lubimy otwarcie rozmawiać o finansach jakie narzeczeni chcą przeznaczyć na film. Wybierając naszą firmę wybieracie jakość, jednak też jesteśmy ludźmi i chętnie stworzymy ofertę niestandardową dla mniejszych lub większych przedsięwzięć w oparciu o planowany budżet. Jeśli zakochaliście się w naszych filmach, nie bójcie się zapytać o coś indywidualnego.”

Z jakiego sprzętu korzystacie?

„Filmujemy przy użyciu profesjonalnych lustrzanek i obiektywów, które radzą sobie rewelacyjnie nawet w najbardziej ciężkich warunkach. Posiadamy kilkumetrowy kran kamerowy do ujęć w kinowym stylu, gdzie kamera bezszelestnie porusza się na dużej wysokości nad głowami zgromadzonych osób podczas ceremonii ślubu czy wesela. Jesteśmy w stanie wykonać też ujęcia podwodne i lotnicze. Oprócz tego do wszystkich nagrań wykorzystujemy dodatkowe akcesoria takie jak rejestratory dźwięku, stabilizatory obrazu, czy dodatkowe oświetlenie. Pracujemy z największą dyskrecją nie zamieniając Waszego dnia w plan filmowy, nie ingerujemy w otoczenie, czy naturalne zachowania zgromadzonych gości.”

W jakiej formie otrzymamy nasz film ślubny?

„Dostarczamy spersonalizowany pendrive USB. Oprócz tego film przekazany zostaje również na tradycyjnej płycie DVD, BLU-RAY, a także wgrany na nasz serwer na hasło. Film dostępny online to świetny sposób podzielenia się Waszym ślubem z rodziną i znajomymi w jednym dniu, nawet jeśli na przyjęciu było kilkadziesiąt osób. Jeśli nie jesteście w stanie odebrać filmu osobiście, bez przeszkód wyślemy Wasze materiały kurierem w dowolne miejsce w Polsce.”