Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip
Email: hello@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000
Fax: +88 (0) 202 0000 001
test

NASZE BIURO POD TATRAMI. WEJDŹ DO ŚRODKA.

Czołem! W ten lipcowy wieczór zabieramy Was do świata Feel 8 Studio, czyli w nasze skromne progi. Chcecie zobaczyć jak urzędujemy i gdzie powstają Wasze filmy ślubne? No to zaczynamy!

Puk. Puk.

<drzwi otwierają się>
„O witamy! Zapraszamy Was do środka. Oto biuro Feel 8 Studio”.

Nasze stacjonarne biuro mieści się pod samymi Tatrami, a dokładniej w Nowym Targu przy ul. Długiej 33. Jeśli zarezerwowaliście nas na swój ślub mail’owo, a nie mieliście jeszcze okazji wypić z nami kawy osobiście, właśnie nastąpi to lada chwila.

Tssss…

<para z ekspresu unosi się ku górze>
„Klasyczną? Smakową?”

Co tak pachnie?

Jako koneserzy wszystkiego co tylko miłe podniebieniu, zaproponować Wam możemy wiele przepysznych rodzajów kawy oraz sypanej herbaty, które umilają nam czas przed komputerem. Nasze studio ślubne to również miejsce, w którym nie działa grawitacja dlatego dorzucając na deser pyszne ciacho, żadna Pani nie będzie się musiała obawiać o swoje kilogramy. A wracając do tematu, mamy tu stanowiska komputerowe, kącik do spotkań z Klientem, a także filmowy wystrój, który przeniesie Was do magicznego, kinowego świata. Chcecie zostawić po sobie pamiątkę? Żaden problem, nasza szklana tablica pomieści nie tylko wpisy gości, ale też szybką fotkę z Polaroida.

 

Drzwi do ślubnej sławy

Przechodząc przez kolejne drzwi zobaczycie pracownię studyjną, czyli obszar w którym powstają nasze rzeczy poza ślubne – filmy i zdjęcia reklamowe. Choć to nasza dodatkowa praca w tygodniu, jest to zdecydowanie coś co kochamy. I dalej… mamy tu klatki i zegar z Hollywood, ścianę z kultowymi momentami w dziejach fotografii i kinematografii. Poza tym co obejrzycie na naszej stronie internetowej, chętnie wyświetlimy Wam tutaj z projektora cały film ślubny na dużym ekranie. Tak, oczy Was nie mylą, ta ogromna maszyna do popcornu widoczna na zdjęciu jest w stu procentach autentyczna! Świeży, gorący i pachnący popcorn do filmu – to jest to!

 

Tajemniczy ogród

A na koniec nasza garderoba z motywem „Alicji w krainie czarów”. Gwiazdorskie miejsce nie tylko dla aktorów i modeli z wyżej wspomnianych produkcji reklamowych, ale też otwarte dla Was. Wybierając jako dodatek sesję ślubną w górach, możecie w komfortowych warunkach przygotować się do jej przebiegu. Mamy tu garderobę ze stanowiskiem charakteryzatorskim, przy którym każda Pani poprawi swój make up, by na sesji wyglądać olśniewająco.

 

My w mediach społecznościowych

Nie każda Para Młoda ma jednak możliwość dotrzeć do nas osobiście. Zdajemy sobie sprawę, że w większości osób dzielą nas setki, a może nawet tysiące kilometrów (ślub za granicą), czy może klasyczny brak czasu i spotkamy się dopiero osobiście na Waszym ślubie. Mamy jednak nadzieję, że tym postem choćby na chwilę przeniesiemy Was myślami do naszej filmowo-fotograficznej krainy. Jeśli chcecie być na bieżąco z najnowszymi postami, zaproszamy również do obserwowania naszego profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ) oraz na Instagramie (kliknij TUTAJ). Natomiast jeśli data Twojego najpiękniejszego dnia zbliża się wielkimi krokami – rezerwuj ją w naszym terminarzu ślubnym właśnie teraz!